Arbeidsvarsling og trafikksikring

Besøksadresse

Østre Akervei 209 0975 Oslo

Telefon

Telefon: 22 09 01 11 Åpningstid: 07:00-16:00

E-post

post@hast.as

Tommy Sivertsen

Administrerende direktør

Tlf: +47 90 98 77 99
tommy@hast.as

Mette Miljeteig-Olssen

Lønn og personal ansvarlig

Tlf: +47 93 81 96 59
mette@hast.as

Glenn Anstensen

Avdelingsleder Manuell Dirigering

Tlf: +47 94 01 01 16
glenn@hast.as

Ann Nilsen

Regnskapsansvarlig

Tlf: +47 94 01 01 11
ann@hast.as

Danny Sivertsen

Avdelingsleder Sperring

Tlf: +47 94 01 01 41
danny@hast.as

Jeanna Paz

Juridisk kontormedarbeider

Tlf: +47 94 01 01 13
jeanna@hast.as

Hege Lillevold

Administrasjonssjef

Tlf: +47 94 01 01 15
hege@hast.as

HAST AS

Kontakt oss på mail eller telefon- eller kom innom for en prat

Østre Akervei 209
0975 Oslo

+47 22 09 01 11

post@hast.as

     

Kontakt oss